. “WW3 2014.09.08” Окупація і зрада продовжуються. - 8 Вересня 2014 - Alex‑Rus‑UA AKA Alex‑Rus
Alex‑Rus‑UA AKA Alex‑Rus
Неділя, 2020.04.05, 11:22:10
ГоловнаРеєстраціяВхід Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту

Опитування
Оцініть сайт
Всього відповідей: 7

Форма входу


Друзі сайту
 • Alex-Rus
 • MiCROPOLiS, IT tech

 • Головна » 2014 » Вересень » 8 » “WW3 2014.09.08” Окупація і зрада продовжуються.
  19:53:36
  “WW3 2014.09.08” Окупація і зрада продовжуються.

  “WW3 2014.09.08”

  Окупація і зрада продовжуються. Проекти “Стіна” і “Перемир’я” зі старої групи “Кинь терпіло” та інші прояви тотального лохотрону.

  Ні для кого вже не є ні секретом, ні недосяжною розумінню дивиною, що WW3 (яка реально розпочалася ще з нападу на Грузію) досягла України (тобто самого центру Європи географічно, але поки що не політично, бо ж країни ЄС поки не воюють; також поки що не воює і NATO, а тому й повноцінною Світовою війною чергова агресія Імперії Зла поки ще дипломатично не називається). Так, різноманітні “експерти” (певно, професіонали з двома “FF”, особливо з числа тих, хто нібито “не міг і припустити саму можливість нападу РФ на Україну”) лукаво вигадують псевдонаукові назви для неї, на кшталт “перша гібридна війна” (HW1), але сутності це не змінює. Зрештою ця війна щонайменше на десятиріччя, тож зрозуміти і суть, і деталі ще буде можливість — звісно, у тих, хто виживе!
  Раніше (25.03.2014 р. і 27.03.2014 р.) мною (Alex‑Rus‑UA AKA Alex‑Rus) вже чітко було продемонстровано на конкретному прикладі, хто справжні дієві патріоти, а хто зрадники і окупанти, котрі власне перших безкарно продовжують вбивати.
  З того часу по суті нічого не змінилося: дієві патріоти і “заручники” ситуації (в тому числі просто мирні люди) гинуть і далі, окупант продовжує радісно плескатися у їх крові (в тому числі і у крові цивільних мешканців, не кажучи вже про власний “гарматний фарш”), а зрадники (нездари і аферисти) самовдоволено PR‑яться на всій цій же крові. А головне, як би це не було гидко по суті і цинічно за формою, це майже всіх влаштовує! Адже хто мріє померти заради України — вмирає (хоча герої ж нібито “не вмирають”, певно, оскільки більше одного разу ну ніяк), хто мліє від уваги суспільства — самовдоволено натирає годованими пиками телеекрани і дупами крісла (через загалом ЗМІ, включно з Internet), а хто бажає і має можливість — рубить бабло (тепер ще й на “гарматному салі”)… Ось така сатанинська ідилія!
  Можна, звісно, у зв’язку з усім, що відбувається зараз, одразу згадати старий вислів про те, ніби історія нічому не вчить, але насправді, як на мене, слід визнати: сучасна історія остаточно довела, що Ґреґорі Хауз правий і дійсно всі брешуть!
  Тотальна брехня агітаційних шавок Московії не є і не може бути предметом для дискусії, бо ж від самого свого початку і до самого свого кінця (сподіваємось, вже недовго чекати, десь півтора десятка років, якщо щось кардинально не зміниться) самé існування цього територіального утворення засновано на культивуванні ідеології брехні (чого вартий той так званий “РуSSкий мир”, який по суті є військовою доктриною Імперії Зла, тобто Moscow Military Doctrine). Невиліковна нездарність вітчизняних “генералісимусів” веселить хіба у анекдотах, але ж вона така саме реальна, як і стара каналізація. Зрадливість “великого” (за обсягами, а не величчю!) бізнесу (типові приклади: Ахметов, Коломойський, ПАРАШЕнко), для якого немає нічого святого, окрім прибутку за будь‑яких обставин, — це взагалі явище одвічне.
  І прояв тотального лохотрону, який був очевидний від самого початку (зазначено того ж 25.03.2014 р. і 27.03.2014 р.) у вигляді “допомоги” українській армії (по факту масова грошова афера) за участю банків і операторів в’язку (реально все це є власністю окупантів і їх місцевих посіпак) є, знову ж таки, черговим банальним і очікуваним прикладом. Тепер афера стає трохи масштабнішою, вже за участю держбюджету, а не тільки наївних громадян. Мова, звісно, про проект “Стіна”, який нібито забезпечить охорону кордону від москалів‑окупантів. Не треба бути фаховим військовим, аби зрозуміти безглуздість в сучасному світі побудови будь‑яких міждержавних стін як таких, навіть діти у школах пам’ятають приклад майже миттєвого проходження загарбниками через лінію Мажино (система французьких укріплень на кордоні з Німеччиною від Бельфора до Лонгюйона довжиною біля 380 км; побудована за пропозицією військового міністра A. Maginot у 1929‑34 і добудовувалася до 1940 р.; мала 3 укріплених райони, Рейнський укріплений фронт, Саарський ділянку загороджень і складалася зі смуги забезпечення глибиною 4‑14 км і головної смуги глибиною 6‑8 км; було збудовано біля 5600 довготривалих вогневих споруд, в тому числі артилерійських 520, кулеметних 3200 і інших 1800. ДВС поєднувалися у опорні пункти, а ті — у вузли спротиву та ансамблі) у WW2. Звісно, подібні коштовні проекти дають величезні можливості “зацікавленим” одразу відмити чималі кошті, а потім (зокрема на обслуговуванні, ремонті, тощо) регулярно отримувати чималий гешефт. Чим не Ельдорадо?
  Звісно, користь із цього, як і у випадку з тими окопами, які зараз волонтери посилено риють зокрема й біля Одеси… Тобто з військової точки зору користі ніякої нема: один залп — і все, хто вижив — інвалід (проте так приємно чавкати у брудному болоті міжсезоння, яке вже починається!). Натомість реальна користь звично лукава: і плебс задоволений, бо нібито при справі (хоч і марній, але ж не має часу на “зайві” міркування і тим більше незадоволення, а ще й платити нікому не треба!), також “керманичам” — зайва реклама напередодні виборів (до того ж, знову таки, халявна!). Не треба забувати і про тих, хто “гріє ручки” навіть на цьому — саме ця реклама й ніби халявна, але загалом справа вельми прибуткова, особливо для власників ЗМІ, не кажучи про торговельні мережі будматеріалів і потрібного для будівництва обладнання.
  А тут ще й “Перемир’я” — взагалі супер! І нібито приємніше “гарматному салу” ставати тими, “хто не вмирає” (тепер не тільки за “свободу”, а ще й за “мир” у країні, як‑ніяк!), і звичний PR для триндунів‑“миротворців” різного штибу, і нібито “новина” для ЗМІ, і знову бізнес на крові, стражданнях і руйнуванні (поховання, лікування, відбудова того, що невдовзі знов зруйнують — і так без кінця).
  Як знову можна легко переконатися, знову майже всі задоволені!
  Значно огидніше бачити місцевих псевдопатріотів, які залюбки піаряться на одвічному і святому (давно померлих пращурах і нещодавно загиблих героях). Особливе місце серед них займає ВО “Свобода”, яка спромоглася створити власний “загін” у лавах нацгвардії через півріччя після здачі Криму їхнім “генералісимусом” — одразу після остаточного вирішення питання перевиборів у парламент (ось така вчасна неоригінальна рекламна акція). Одразу слід зауважити, що ідеї, які регламентує ця політсила, я особисто підтримую, тому й власне ВО “Свободу” підтримував до самого кінця 2013 року (допоки своєю визначною “діяльністю” ця партія почала “зливати” Майдан разом із “цукерочником” у ковші екскаватора). На початку 2014 року ця ж партія вже не тільки піарилася на підставлених під кулі справжніх патріотах (багато хто, включно зі мною, марно заздалегідь звертались до всіляких псевдопатріотичних “партійців” забезпечити “майданівців” хоча б якісним бронезахистом, аби останніх не зробили “великомучениками” — наприклад, ще 15 лютого 2014, 21:41 і 15 лютого 2014, 21:49). Ці зрадники взагалі почали цинічно розмірковувати над питанням “відкупу” від окупанта частиною території (в першу чергу власне Кримом, який неофіційно був окупований військами РФ від початку розвалу СРСР), зокрема під гаслом “Якщо гангрена розвинулась в руці, то її треба відрізати, аби організм залишився живим”, а на вельми очікуване зауваження про неприпустимість подібного (безсумнівної зради) справжніми патріотами, тим більше націоналістами, — спочатку видалення зауваження і зрештою повне відключення “ворога” від форуму.
  Власне, всі чудово пам’ятають, як “генералісимус” з ВО “Свободи” з повноваженнями в. о. міністра оборони заборонив військовим у Криму будь‑яке застосування зброї проти загарбників (навіть заради власного захисту, хоча й загалом це є щонайменше маразмом рівня заборони використовувати аптечку медпрацівникові), залишивши і техніку, і власне їх самих, та й загалом усіх мешканців автономії напризволяще. Так, цей “герой” у брязкальцях вже неодноразово хоробро “відмазувався” у ЗМІ за старою схемою всіх нездар і зрадників під назвою “колективна безвідповідальність”, але, згадуючи минулу WW2 і зокрема тих же французів… Зрештою Де Голю, коли вся Франція була окупована, нічого не завадило вести бойові дії!
  Тож різниця між справжніми націоналістами‑патріотами і нездарами‑зрадниками (особливо у формі), як на мене, очевидна. Лишається сподіватися, що доля “соціалістів” і “свободівців” не омине, причому найближчим часом! Але то лишень сподівання, реальність, як зазвичай, значно бридкіша…
  Отож, в нас серед останніх президентів вже були і нездара‑триндун (бджоляр), і олігарх‑самодур (двічі незасуджений), тепер ось маємо не тільки “гібридну” війну, а й “гібридного” президента — водночас і нездару‑триндуна, і олігарха‑самодура. Будь хто зі здоровим глуздом розуміє, що ніхто в світі не стане ризикувати заради когось іншого, якщо реально не отримає з цього чималий зиск (тобто по факту буде ризикувати заради себе). Сподівання на відкриту військову підтримку від NATO — то взагалі смішно, зважаючи на те, як нещодавно зухвало і демонстративно послали цей альянс під забавною вивіскою “HI NATO!” До того ж, як це так: чобіт натовця буде “безкарно топтати” українську землю, коли її “мирно визволяє” від українців “братан”?!
  Якщо ж спробувати відійти від лукавого безглуздя реальності до змістовних гіпотез, то оскільки із NATO Україна критично запізнилася (до того ж організація ця сама вельми застаріла і давно не відповідає вимогам часу), тепер можна хіба самим створити свій “Вільний Альянс” (такий собі “Freedom Alliance”), метою якого буде спільний захист країн‑союзників і протидія будь‑яким (не тільки військовим) зазіханням зовнішнього агресора, включно із синхронізованим спільним введенням на його територію “обмеженого контингенту” з метою “примушення до миру” (в першу чергу знищення військових об’єктів і захоплення у полон ідеологів імперської агресії). Чи справді хтось має сумнів, що вести військові дії краще на теренах супротивника замість власних? Ось і Імперія Зла саме так діє!
  Перші кроки на створення подібного антиімперського союзу було зроблено вже давно (ГУАМ і спільні військові підрозділи із Польщею та Литвою), але, як зазвичай, далі гасел справа не зайшла… Можливо, тепер настав час починати реальне військово‑безпекове співробітництво із справжніми союзниками? Тобто із зацікавленими “колегами по ворогу”, в першу чергу, із прибалтами, ляхами, молдованами… Власне, з усіма сусідами, які поки не напали на “незалежну”; та й USA з GB і навіть Австралією теж зайвими у “Freedom Alliance” не стануть.
  Але все це — фантастичні теорії на фоні побігеньок місцевих “діячів” по всьому “цивілізованому” світові з простягненою рукою. І хіба має значення, що наш радарний комплекс “Кольчуга” досі вважається найкращім у світі, хоча в нас самих давно є більш якісні розробки? Хіба має значення, що ми маємо високоточну керовану артилерію (зокрема “Квітник”, танковий 125‑мм “Комбат”), сучасну бронетехніку (БТРи, танки, броньовики), стрілецьку зброю із збалансованою механікою (“Вепр”) і багато чого ще, а головне — фахівців (і військових, і конструкторів), які цінуються по всьому світові? …
  Ну ось навіщо все це, якщо мета — не перемога, а “нарубати бабла” (навіть загнавши всю країну не просто в ярмо боргів, а на криваве згарище історії)?! Йде “остаточне вирішення українського питання”, при усебічній підтримці місцевих “патріотів” — а які “генералісимуси”, такі і “перемоги”! “Маємо, що маємо”, як лукаво казав один із сумновідомих “діячів”. Звісно, в реальності все гірше: мають нас усіх!
  І “маємо” того ж автомайданівця Булатова Д. С., який з крісла міністра культури, молоді і спорту щиро постачає на передову військовим гантелі з гирями, певно, аби ті не розжиріли під обстрілами… А як смішно бачити, що зробило ув’язнення з Ю. Луценко, який і без того ніколи не страждав від зайвої адекватності! Тепер цей “активіст Майдану”, начитавшись біля параші якихось “мурзилок”, став проповідувати “непереможність” війська московського (всі “перемоги” якого є або “пірровими”, або вигаданими)… Війська, яке озброєне “Буратіно”, країни, яка “запускає” в космос “Протони” із ҐлоНаС! Війська, офіцери якого, “випадково заблукавши” (певно, завдяки того ж “ҐлоНаС”), коли захоплюють у полон українців, спочатку “конфіскують” їх телефони і взуття — бо занадто воно вже якісне, даром що “бандерівське”…
  Пригадаємо класиків — звісно, в першу чергу Т. Г. Шевченко (вірш “Катерина”, самий початок): “Кохайтеся, чорнобриві, Та не з москалями, Бо москалі — чужі люди, Роблять лихо з вами.Від такого “кохання” (керівництва Імперії Зла із мєлкороSSьким) маємо “народження” різного штибу, м’яко кажучи, бастардів (ублюдків, кажучи прямо) — Кубань, МєлкороSSію, Кримнаш, ЛуганДон, НовороSSію, etc.
  Якщо ж зараз ПТН ХЙЛ, то тоді й ПРШ ПЗД — от і маємо “приплід”… Під чи то “стурбованість”, чи то аплодисменти “цивілізованого” світу! Адже оці ПТН ХЙЛ та ПРШ ПЗД ну просто створені один для одного!!! Йдучи по життю загалом і на псевдовибори зокрема, пам’ятайте класиків
  Насправді у війні (незалежно від того, як її називати — АТО, WW3 чи “гібридна”) програють усі, в неї нема ні переможців, ні переможених — є тільки ті, хто вижив, і ті, хто загинув. А мир настає тільки тоді, коли одна частина учасників військових дій остаточно поступається іншій. Хто кому поки ще (під час чергового “Перемир’я”) поступається — очевидно.
  Приємно бачити, що з часом все більше людей починає розуміти, що найгірше у WW3 — це власне не так звана “гібридність” війни, а так зване “перемир’я”! Шкода, що розуміння подібних очевидних речей приходить через страждання… Як завжди.
  Власне, а чого чекати при наявності тих “помічників”, які повсякчасно заважають усіляким там протестувальникам діяти супроти узурпатора і його “безправ’я охоронцям”, військовим захищати вітчизну від окупантів, а тим, хто бажає вижити у війні, озброюватися? На який результат можна сподіватися від тих, хто нещодавно відпускав із миром озброєних “тітушат”, захоплених на Майдані, натомість вимагаючи законослухняних громадян здавати отриману зі складів зброю, а зараз з миром відпускає захоплених у полон “заблукалих” загарбників, позбавляючи власну армію і народ будь‑яких шансів не те що на перемогу, а на елементарне виживання? Чи може хто не так зрозумів “натяк” із солдатом, який впав під час інавгурації?
  З іншого боку, а чи може бути інакше, якщо майже всі ми сприймаємо подібне за норму? Якщо в нас викликає захоплення, коли хтось каже “я — русскоязычный украинец” чи “я — русский, но я за единую, неделимую страну” (замість “я був спаплюжений окупацією українець, але тепер я нарешті вивчаю/вивчив рідну мову прабатьків” та відповідно “я — українець російського походження”)? Якщо дехто з нас усіх тих, хто із задоволенням і впевненістю у “богоугодності” нищить нашу історію, мову, країну і власне нас самих вже понад три сторіччя, вперто продовжує називати “братами”? Тобто коли ми (вочевидь із мазохістською радістю і суїцидальною метою) пробачаємо тим, хто нас продовжує вбивати, — тим самим зневажаючи і пращурів, і здоровий глузд, і власне життя?!
  Тепер, як і минулого разу, зробимо ємний підсумок останніх місяців (вже понад півріччя!) під старим гаслом “далі буде… так само, точніше ще огидніше”:
 • політики “чесні” як брехали, так і брешуть, а “патріотичні” як зраджували, так і зраджують;
 • справжні герої‑патріоти як “не вмирали”, так і “не вмирають” (хіба дехто стає інвалідом);
 • “генералісимуси” як зраджували і підставляли “солдатню”, так і надалі безкарно і бездарно паскудять;
 • олігархи як грабували країну і народ, вивозячи ресурси і гроші за межі, так і продовжують все це робити;
 • “рядові громадяни” як “сплачували за весь цей бенкет”, так і надалі зубожіють — хіба тепер не тільки шкури з них здирають, а й загалом на фарш відправляють;
 • Імперія Зла як “визволяла” якусь чергову вигадану “недороSSію” від місцевих мешканців, історію від фактів, мозок від здорового глузду, так і продовжує діяти;
 • і при цьому повне порозуміння (консенсус!) між окупантами‑“визволителями” і місцевими триндунами‑зрадниками, тобто маємо у протиприродній формі: ПТН ХЙЛ+ПРШ ПЗД=“перемир’я”;
 • зрештою Україна, втрачаючи найголовніші з ресурсів — час і людей, — все “ще не вмерла”, тобто продовжує агонізувати.


  Тож, як бачимо, нічого нового. І до чого призводить подібне, теж не є чимось таємним і неймовірним — навпаки, всі наслідки очевидні і очікувані.
  Тільки не треба, дивлячись на всю цю сатанинську вакханалію, вважати її за норму! Досить того, що помічати чи визнавати її бажаючих недостатньо — значно приємніше тішити себе вигаданими ілюзіями, аніж прийняти неправильність так званої “загальновизнаної норми”, точніше несумісність унормованого вимирання із власне життям. Хоча відомо, що адекватне сприйняття дійсності — це перший крок не тільки розуміння сутності процесу, але й обов’язкова першооснова самої можливості змінити його перебіг, вплинувши на нього належним чином!
  Зрештою, давньогрецьке слово κρίσις значить не тільки апогей проблеми, але й шанс на її вирішення. І тому навіть війна — не тільки пік проблеми, але й шанс на її вирішення! Біда у нерозумінні цього очевидного факту суттєвою масою активних людей, зусилля яких навмисно витрачаються марно, а кількість стає все меншою (справжніх патріотів навіть у лавах згаданого вище ВО “Свобода” стає все менше через елементарний “природний відбір”, бо і на їх крові піариться “керівництво”).
  І не треба нічого вигадувати із приводу “унікальності” ситуації чи ще якоїсь пихатої дурниці — ситуація банальна, рішення очевидні. Наприклад, РФ використовує у якості зброї абсолютно все (не тільки погрози, шантаж, силу, тотальне паплюження і знищення, а й природні ресурси, мову і найнахабнішу брехню — під радісне скавчання невиліковно фанатичних псів)! І що найбільше лякає Імперію Зла? Санкції? Правда? Свобода? Міжнародне засудження? … Невже?!
  Більше за все Імперію Зла лякає поразка! Як там ліліПутін назвав “російський” народ, здається, “народом‑побідуном”? А що змушує усіх поборників “єдино вірної” найгучніше горланити зі слиною біля пащі? Лишень згадка непереможених історичних осіб — таких, як Мазепа і Бандера!
  Тож зрештою, перемога над Імперією Зла можлива лишень тоді, коли до влади в Україні реально прийде “хунта” (з іспанської junta — зібрання, об’єднання), тобто об’єднання справжніх дієвих патріотів, зі зброєю, якою вони не тільки вміють користатися, а яку вони саме і використовують вправно і за призначенням!

 • 08.09.2014 © Alex.Rus.UA AKA Alex‑Rus


  Ось тут оригінал статті (формат pdf, розмір 144.5 KiB, при роміщенні на інших ресурсах посилатися на цю сторінку обов’язково!)
  Переглядів: 451 | Додав: Alex-Rus | Теги: Micropolis, WW3, Alex-Rus-UA, Alex-Rus, Ukrainian, Ukraine, news | Рейтинг: 0.0/0
  Всього коментарів: 0
  Ім`я *:
  Email *:
  Усі смайли
  Код *:
  Пошук

  Календар
  «  Вересень 2014  »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  2930

  Архів записів

  Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0

  Copyright Alex‑Rus‑UA AKA Alex‑Rus © 2012‑2020 Створити безкоштовний сайт на uCoz